Podnośnik Dwukolumnowy Hofmann Duolift Hl4500

Zajmujemy się sprzedażą hurtową, jak również detaliczną warsztatom i klientom prywatnym. Prezentowanie Panu/Pani produktów, usług oraz promocji oferowanych przez Melle Sp. Dostępnych w naszym asortymencie znajdują się również otwornice do metalu, szlifierki, ściernice oraz wiele innych narzędzi, niezbędnych dla każdego profesjonalisty. Wieloletnie doświadczenie oraz ogromna wiedza techniczna sprawiły, że staliśmy się jednym z liderów na rynku zaopatrzenia warsztatów i przemysłu.

Na efektywność wpływa nie tylko to, jakie masz umiejętności i jakim sprzętem dysponujesz, ale również to, jak wygląda Twoje stanowisko pracy. Porządek w warsztacie to klucz do sprawnego działania, ale również bezpieczeństwa. Uporządkowane narzędzia i elementy drobnicowe sprawią, że praca stanie się znacznie przyjemniejsza.

Ściągacze to narzędzia warsztatowe, które służą do wyciągania części z trudno dostępnych miejsc. Najczęściej wykorzystywane są przy naprawie lub wymianie tarcz, łożysk, sprężyn, sworzni, piast czy tulei. W warsztatach i magazynach warto zorganizować dostępną przestrzeń w taki sposób, by zachować możliwie jak najwięcej wolnego miejsca przeznaczone na swobodne wykonywanie prac. W związku z tym, doskonałym rozwiązaniem będzie zaaranżowanie ścian. Organizery naścienne, ścienne uchwyty narzędziowe, wieszaki – to elementy, dzięki którym stworzysz funkcjonalną ściankę narzędziową. Właściwy asortyment narzędzi i maszyn obejmuje również odpowiednią odzież ochronną i środki ochrony osobistej.

Mimo że niepozorne, są niezwykle często wykorzystywane w codziennej pracy i dlatego absolutnie nie może ich zabraknąć w wyposażeniu warsztatu samochodowego. Wyposażenie warsztatu samochodowego należy zacząć od jego umeblowania. Meble warsztatowe muszą mieć solidną konstrukcję, o dużej wytrzymałości ogłoszenia na rzeszowiaku obciążenia i trwałości eksploatacyjnej. Powinny charakteryzować się odpornością na uderzenia, wilgoć, wysokie temperatury i kontakt z substancjami chemicznymi. Najlepiej sprawdzą się te wykonane ze stali lub metalu. Meble wysokiej jakości pozwolą na funkcjonalne i ergonomiczne zagospodarowanie warsztatu.

Wyposażenie warsztatów powinno bezproblemowo i precyzyjnie przez długi czas, dlatego przy jego wyborze należy kierować się przede wszystkim jakością i wygodą urządzeń. Jeśli jesteś właścicielem warsztatu samochodowego, zapewne wiesz, że o sukcesie tego typu działalności decyduje kilka czynników. Nie tylko wiedza i doświadczenie zapewnią ci sukces, co najważniejsze musisz świadczyć usługi na najwyższym poziomie. By to osiągnąć, niezbędne jest stosowne wyposażenie warsztatu, które pozwoli Ci działać na profesjonalnym poziomie. Do pracy po zmroku przydadzą się profesjonalne, energooszczędne reflektory LED. Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów sprzęt, który może przydać się w Twojej codziennej działalności.

• Zestaw w metalowej kasecie zawiera 7 nasadek długości 100mm. Posiada funkcję ładowania więcej niż jednego akumulatora naraz, prostownik wielomostkowy. • graficzne procentowe zestawienie stanu akumulatora oraz stopnia jego naładowania.

Wszystko, co u nich wymieniłam, po prostu działa i nie wracam z reklamacją, jak zdarzyło mi się w innych warsztatach, które robią dużo taniej, ale i mniej solidnie. Przed naprawą zawieszenia auto pływało na zakrętach i nawet przy bardzo niewielkiej prędkości zarzucało tyłem. Po naprawie auto trzyma się drogi i nie zjeżdża na sąsiedni pas w trakcie nawet ostrego zakrętu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez Moto-Profil sp. Niedźwiedziniec 10, celem przedstawienia oferty handlowej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 poz. 922).

Wielu innych zaawansowanych układów, w jakie wyposażane są najnowsze modele pojazdów. Urządzenie idealnie spełniające wszystkie wymogi warsztatowe. Oraz fachowego wsparcia podczas naprawy gdy trafi się nieco bardziej skomplikowany przypadek. Europejskich, azjatyckich w tym samochodów dostawczych i busów. Diagnozowania samochodów dostawczych, ciężarówek, autobusów i przyczep.

• Szybka i prosta obsługa za pomocą ekranu dotykowego. I prowadzące użytkownika krok po kroku poprzez procedurę pomiarową. I jednocześnie dla 4 kół, nie wymaga podnoszenia samochodu. Wprowadzanie pojazdu na podnośnik należy już do przeszłości. 8 sensorów, komunikacja radiowa, baza danych, pilot z wyświetlaczem. Zmniejszono również masę głowic pomiarowych do 2,6 kg każda.

• Automatyczny pomiar dwóch wymiarów koła (odległości i średnicy). Komplet adapterów z wężami do klimatyzacji samochodowej. Cały zestaw znajduje się w bardzo wygodnej walizce. Zestaw do dezynfekcji układów klimatyzacji samochodowych.

• Obowiązkowe dla stacji kontroli pojazdów, przydatne w warsztacie. • Przed pomiarem automatyczne zerowanie i kalibracja. Pozwala na wieloletnią pracę w warunkach warsztatowych. Wszelkich typów napraw wymagających swobodnego dostępu do podwozia i kół pojazdu. Opuszczaniu w wypadku nieszczelności układu hydraulicznego.

Warsztatom samochodowym i wulkanizacyjnym o dużej liczbie usług oponiarskich. • Automatyczne zatrzymywanie koła po przebiegu pomiarowym. • 3D SAPE – automatyczne wprowadzanie wymiarów koła. • Program wyważania statycznego do kół motocyklowych. • Automatyczne ustawienie koła po pomiarze na godzinie 12-tej.

Przede wszystkim zauważyła że warsztat jak i biuro obsługi klienta jest czyste, obsługa miła i fachowa. W moim przypadku samochód z komisu już na wstępie okazał się bublem po gradobiciu, co bardzo szybko wyszło po badaniu czujnikiem. Mimo krótkiej wizyty i ZEROWYCH kosztów obsługi w moim przypadku, polecam ten serwis robi pozytywne wrażenie. Mozna ustalić dogodny termin,naprawa trwa bardzo krótko, jest solidnie i tanio w porównaniu z innymi warsztatami. Jak na razie, to jeden z najlepszych warsztatów, w jakich byłam, a objechałam już połowę mechaników w okolicy.

Ceny mogą się różnić w przypadkach niektórych marek i modeli samochodów, oraz nie zawierają cen materiałów. Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż anonse bezpłatne ogłoszenia konto i napisz recenzję. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp. Z o.o., podmioty powiązane i partnerów biznesowych. Moja zgoda obejmuje numery telefonów i adresy e-mail wykorzystywane podczas korzystania z usług Grupy OLX Sp.

Czy tak zwane “masło” na korku oleju oznacza na pewno uszkodzoną uszczelkę pod głowicą? Usterka została szybko zdiagnozowana i podano mi od razu cenę za usługę. Ustalono najszybszy termin naprawy i usunięto usterkę na najwyższym poziomie. Wszystko super miła obsługa efektywna naprawa w skrócie pełen profesjonalizm. Wiedzą co robią , a najważniejsze nie szukają nic na siłę. Jestem w pełni zadowolony i na pewno skorzystam w przyszłości z usług tego zakładu.

Wyważarka do kół samochodów osobowych i dostawczych. Montażu i demontażu opon samochodów osobowych i dostawczych. Do kół samochodów osobowych, motocykli i lekkich ciężarówek. W pełni automatyczne urządzenie do płukania układu klimatyzacji. Oleju napędowego, zmienne fazy rozrządu, zaawansowane systemy sterowania silnika, linia CAN, body computer). 6500 obrotów na minutę, zalecanie ciśnienie powietrza 90PSI.

• Pomiar różnicy w rozstawie osi kół prawo – lewo. • Szybki, bezproblemowy pomiar dla niskospojlerowanych samochodów. • Bezpłatna aktualizacja bazy danych przez 3 lata. • Funkcja regulacji kątów przy zwolnionych kołach.

Wyrażoną zgodę można wycofać lub ograniczyć w dowolnej chwili za pomocą odpowiednich ustawień konta lub zgłaszając nam takie żądanie. Przyjmuję do wiadomości, że OLX wykorzystuje moje dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności oraz Polityką dotyczącą plików cookie i podobnych technologii.

Urządzenie posiada system pomiaru oparty na kamerach CCD (osiem sensorów). Z systemem Windows 7 i oprogramowaniem pomiarowym, uchwytów kół – 4 szt. Samochodów osobowych i ciężarowych w jednym przebiegu pomiarowym. Do kół dla samochodów osobowych, lekkich ciężarówek oraz motocykli.

• Komplet nasadek udarowych 1/2″ z końcówką TOX firmy King Tony. • Zestaw nasadek udarowych 1/2″ z końcówką HEX firmy King Tony. • Komplet długich nasadek udarowych 1/2″ firmy King Tony. • Komplet 6-kątnych nasadek udarowych 1/2″ firmy King Tony. • Komplet nasadek udarowych 1/2″ z końcówką HEX firmy King Tony.

• automatyczny pomiar odległości,średnicy,szerokości w ALU 6 i ALU 7. 7 programów ALU – montażu ciężarka w przypadku różnych typów felg. Obsługa techniczna urządzenia gwarantowana przez serwis wsop.